شرکت ثمین خودرو پویا- قطعات یدکی خودرو

021-66844477

لوگو شرکت ثمین خودرو پویا

رونمایی از دستگاه عیب یاب لمسی موتورآزمای ثمین

فهرست مطالب

شرکت موتورآزمای ثمین در هفدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تهران که در تاریخ ۹ لغایت آبان ۱۴۰۱ برگزار شد، از جدیدترین محصول تولیدی خود یعنی دستگاه عیب یاب لمسی موتورآزمای ثمین رونمایی کرد.

تغییرات دیاگ جدید موتورآزمای ثمین

دستگاه دیاگ جدید موتورآزما نسبت به مدل نسل قبلی خود یعنی دیاگ پرتابل MAS PRO تغییرات زیادی کرده است. از جمله تغییراتی که در دیاگ جدید صورت گرفته می توانیم به صفحه نمایش بزرگ حدودا ۸ اینچی کاملا رنگی اشاره کنیم.

دستگاه عیب یاب لمسی جدید همچنان از سخت افزار قدرتمند و سیستم عامل اختصاصی شرکت موتورآزمای ثمین بهره می برد و به همین جهت از سرعت بالایی هنگام کارایی برخوردار است.

دستگاه عیب یاب لمسی موتورآزمای ثمین بی نیاز به باتری است و هنگامی که رابط کابل OBD را به دستگاه متصل می کنید، دستگاه روشن شده و آماده به کار می باشد. این ویژگی دیاگ تاچ موتورآزما باعث شده که زمان عیب یابی را به حداقل برسانید.

نمایش پارامترها به صورت گراف در دیاگ تاچ موتورآزما

از ویژگی های جدید دیاگ لمسی ثمین می توانیم به نمایش پارامترها به صورت گراف و قابلیت ایجاد لیست پارامترهای دلخواه اشاره کنیم. که پیشتر این امکانات در دیاگ MAS PRO و دیاگ PDP 2004 وجود نداشت.

یک تیر و دو نشان؛ هم خودرو و هم موتورسیکلت

برای عیب یابی موتورسیکلت های انژکتوری نیاز به تهیه دستگاه دیاگ جدید ندارید و فقط با داشتن یک دستگاه عیب یاب لمسی موتورآزمای ثمین می توانید انواع خودروها و موتورسیکلت های انژکتوری را عیب یابی کنید.

دیاگ تاچ موتورآزما یک دستگاه مولتی برند است و شما می توانید انواع خودروهای ایرانی، آسیایی و اروپایی را عیب یابی کنید. اگر سری به بازار تجهیزات تعمیرگاهی خودرو و افراد مکانیک خودرو بزنید، متوجه می شوید که دیاگ موتورآزما، تخصصی ترین دیاگ خودروهای داخلی می باشد و شما را از خرید هرگونه دستگاه جدید برای عیب یابی خودروهای ایرانی بی نیاز می کند.

زمان عرضه رسمی دیاگ تاچ موتورآزما به بازار

طبق اطلاعاتی که بدست آوردیم مشخص شد که دستگاه عیب یاب لمسی موتورآزمای ثمین تا قبل از پایان سال جاری (۱۴۰۱) و احتمال زیاد در بهمن ۱۴۰۱ به صورت عمومی به بازار عرضه خواهد شد.

طرح تعویض دیاگ موتورآزمای ثمین

شرکت موتورآزمای ثمین اعلام کرده است که دارندگان دستگاه دیاگ پرتابل موتورآزما (MASS PRO) می توانند دستگاه قدیمی خود را با دیاگ تاچ موتورآزما (Touch Diag) تعویض کنند. اما مشتریان عزیز باید تا عرضه رسمی دستگاه عیب یاب لمسی موتورآزمای ثمین صبر کنند.

قیمت دیاگ تاچ موتورآزما

با توجه به عرضه نشدن این دستگاه به صورت رسمی در بازار، هنوز قیمت دستگاه عیب یاب لمسی موتورآزمای ثمین مشخص نشده است. اما نگران نباشید، برای فروش این دستگاه شرایط و تسهیلات ويژه ای در نظر گرفته خواهد شد.

اگر میخواهید که زودتر از دیگران از قیمت دیاگ تاچ موتورآزمای ثمین مطلع شوید، پیشنهاد میکنیم که صفحه اینستاگرام SKPPART را دنبال کنید.

همچنین درصورت داشتن هرگونه سوال درباره دستگاه عیب یاب لمسی موتورآزمای ثمین با شرکت ثمین خودرو تماس بگیرید ۰۲۱۶۶۸۴۴۴۷۷.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفا آن را از طریق شبکه‌های اجتماعی برای دوستان خودتان ارسال کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا