شرکت ثمین خودرو پویا- قطعات یدکی خودرو

021-66844477

لوگو شرکت ثمین خودرو پویا

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

پشتیبانی و خدمات پس از فروش قطعات یدکی SKP

شرکت ثمین خودرو پویا با برند SKP، با شناخت نیاز مصرف کنندگان قطعات و تعمیرکاران محترم همواره پیشگام در تهیه ی قطعات با کیفیت بالا جهت رفع نیاز بازار بوده است. از همین رو شرکت SKP برای تداوم رضایت شما عزیزان شرایط ویژه ای در نظر گرفته است:

 • شش ماه تا یک سال گارانتی معتبر تمامی قطعات شرکت
 • ارایه خدمات گارانتی در کمترین زمان و سریع ترین راه ممکن
 • ارایه مشاوره فنی قطعات
 • در دسترس بودن نمایندگی های شرکت SKP در سرار کشور
 • ارایه خدمات آموزشی و طریقه نصب صحیح قطعات

خودرو از قطعات بسیار پیچیده و متنوعی تشکیل شده است، این قطعات حساس علاوه بر کیفیت خود کالا بسیار تابع نصب مکانیک ماهر و متخصص می باشد، بررسی کنید آیا خرابی این کالا به دلیل انتخاب اشتباه کالا و یا نصب اشتباه نباشد.

در خودرو برای رسیدن به عملکرد مطلوب چندین کالا در کنش و واکنش با یکدیگر هستند تا عملکرد نهایی حاصل شود، مشاهده شده خرابی یک کالا منجر به خرابی چند قطعه وابسته به کالای خراب شده است. در چنین مواردی به دلیل اینکه عامل خرابی کالا از منشاء دیگری بوده است، کالای شما گارانتی نمی شود.

گارانتی شامل کالای خراب یا ناقص است، پس کالای سالم شامل گارانتی نمی شود.

در صورت صحت موارد بالا شما می توانید جهت بهره مندی سریع از گارانتی کالا جهت بررسی خرابی به کارشناس معتمد ما مراجعه کنید.

موارد زیر باعث ابطال گارانتی می شود:

 • آسیب ناشی از استفاده نادرست یا استفاده برای مصارفی غیر از شرح کار قطعه
 • هرگونه دستکاری یا تعمیر توسط افراد غیر مجاز
 • شکستگی یا ضربه خوردگی یا تغییر در مشخصات ظاهری محصول
 • ایرادات ناشی از خرابی دستگاه ها یا قطعات متصل به محصول

پشتیبانی و خدمات پس از فروش تجهیزات تعمیرگاهی

کلیه تجهیزات فروشگاه شرکت SKP جهت رفاه مشتریان محترم دارای یک سال گارانتی می‌باشد که می‌توانند با شرکت در اتباط باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل برای گارانتی محصول اقدام کنند.

خدمات پس از فروش تجهیزات شرکت SKP تنها مختص مشتریان محترمی می‌باشد که دستگاه را از مجموعه ی SKP تهیه کرده اند. شرکت SKP برای اطمینان خاطر بیشتر مشتریان برای تجهیزاتی که از شرکتSKP خریداری می‌شوند ده سال ارایه خدمات پس از فروش در نظر گرفته است. این خدمات شامل:

 • لوازم جانبی
 • آپدیت دستگاه
 • اضافه کردن برنامه
 • پشتیبانی فنی از تجهیزات

خدمات پس از فروش و پشتیبانی آموزشگاه

در آموزشگاه شرکت SKP تدابیری برای بهره بری بیشتر و مفید تری برای هنرجویان محترم این شرکت اندیشیده شده است. در دوره های فنی به خصوص در حوزه خودرو به دلیل گستردگی مطالب و ارایه چندین نسل از خودرو ها و تفاوت سیستم های آنها پشتیبانی مادادم العمر در نظر گرفته شده است. پشتیبانی توسط تیم حرفه ای شرکت SKP و اساتید دوره ها انجام می‌گردد و هنرجویان می‌توانند سوالات خود را بعد از گذراندن دوره، با تیم شرکت SKP و اساتید در میان بگذارند و ابهامات خودرا برطرف کنند. آکادمی شرکت SKP با نام “کارخانه تبدیل علاقه‌مند به متخصص” با ارایه دوره های تخصصی، خدمات پشتیبانی تخصصی خدمت هنرجویان ارایه می‌دهد.

همچین در آکادمی شرکت SKP به دنبال این هستیم که مطالب به روز و دست اول به هنرجویان محترم ارایه شود و دوره ها بروزرسانی شوند از همین رو این آکادمی پیشرو در بالا بردن کیفیت مجموعه و ارایه دوره های جدید مورد نیاز هنرجویان می‌باشد.

این مجموعه برای احترام به هنرآموزان آموزشگاه امکان تجدید دوره ی رایگان را برای هنرآموزان در نظر گرفته است تا در صورت نیاز هنرجویان بتوانند از این خدمات بهره ببرند. هدف این آموزشگاه بالا بردن فرهنگ و سواد خودرویی و ایجاد تخصص در سطح کشور می‌باشد و از برای نزدیک تر شدن به این هدف بعد از اتمام هر دوره از هنر جویان نظرسنجی به عمل می‌آید و انتقادات و پیشنهادات شما در این راستا به مجموعه کمک می‌کند تا به رسالت خود عمل کند.

پیمایش به بالا