ثمین خودرو یک خانواده است…

به ثمین خودرو به‌عنوان یک شرکت نگاه نکنید… ثمین خودرو SKP یک تیم است، یک خانواده با آرزوهای بزرگ که هر یک از افراد به‌خاطر ویژگی‌ها و توانایی‌هایی که دارند، مجموعه ثمین خودرو را همراهی می‌کنند. SKP یک خانواده جوان اما با تجربه است که با در کنار هم قرار گرفتن می‌تواند ایده‌های بزرگ و خلاق را به بهترین نحو انجام دهد.

ثمین خودرو چگونه شکل گرفت؟

مجموعه ثمین خودرو پویا در سال ۱۳۹۶ با هدف ایجاد بستر مناسب برای متحول کردن صنعت خدمات پس از فروش خودرو در ایران و با رویکرد دستیابی به دانش های لازم و فناوری‌های نوین پا به این عرصه گذاشت. از عواملی که پس از گذشت سال‌ها از فعالیت این مجموعه توانست رویاهای ثمین خودرو را در حوزه‌های مختلف محقق سازد و پاسخگوی نیازهای تعمیرکاران و صاحبان خودرو در کشور شود، می‌توان به روحیه تیمی، خلاقیت، پشت کار و دانش متخصصان و توجه به نیاز مشتریان اشاره کرد از اصولی که نقش بسیار مهمی در موفقیت شرکت ثمین خودرو داشتند می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • تمرکز بر خواست و رضایت مشتریان
 • کیفیت و فناوری‌ها نوین
 • آموزش و پشتیبانی مستمر

عرضه لوازم یدکی خودرو با برند SKP

شرکت ثمین خودرو پویا در سال ۱۳۹۸ اقدام به ثبت برند اِس‌کِی‌پی SKP کرد و با این برند پا به عرصه تامین و توزیع قطعات و لوازم یدکی خودرو گذاشت. ما در طی این سال‌ها همواره سعی کردیم که مشکلات و نیازهای مشتریان عزیز را شناسایی کنیم و در زمینه رفع این نیازها کوشا باشیم. به همین دلیل همواره نیازمند شنیدن نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما همراهان عزیز هستیم و بودن شما در کنار ما بسیار ارزشمند و قابل احترام است و موجب پیشرفت روز افزون خانواده SKP خواهد بود.

چه قطعات یدکی با برند SKP هستند؟

SKP به صورت متمرکز و تخصصی، قطعات سیستم انژکتوری خودروهای داخلی را عرضه می‌کنند که از لحاظ دسته‌بندی عبارتند از:

کیفیت بالا و ضمانت بی قید و شرط

در مجموعه ما، در تمام حوزه‌ها کیفیت حرف اول و آخر را می‌زند. تمام محصولات SKP توسط خطوط تولید و قطعه سازان مطرح کشور و کارخانه‌های خارجی که برای خودروسازان مطرح جهان قطعه تولید می‌کنند، تهیه و تولید می‌شوند. از این رو محصولات SKP مورد تائید بسیاری از شرکت‌های قطعه سازی خودرو مانند: ساپکو، مگاموتور و… می‌باشد. این امر سبب شده تا شرکت ثمین خودرو محصولات SKP را پس از تایید و بررسی نهایی توسط کارشناسان کنترل کیفیت، با ضمانت بی قید و شرط به مشتریان ارائه کند. شعار سازمانی SKP: کیفیت دستور کار ماست.

آموزشگاه تخصصی خودرو

امروزه اهمیت آموزش و فراگیری دانش فنی بر کسی پوشیده نیست. از این رو گروه ثمین با راه اندازی یک مرکز مجهز آموزش خودرویی (آموزشگاه تخصصی خودرو)، تحت نظر سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، در زمینه اجرای علوم ناب و پیشرفته در حوزه‌ی خودرو گامی نوین برداشت. جزوات، لوح فشرده، وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی (اینستاگرام SKP)، استندهای به‌روز آموزشی، برگزاری همایش‌ها و کلاس‌های حضوری تخصصی، به صورت حضوری و غیر حضوری و … که مخاطبان ما از این خدمات آموزشی بهره مند می‌شوند.

آموزشگاه ثمین خودرو چه دوره‌هایی را برگزار می‌کند؟

تامین انواع تجهیزات تعمیرگاهی

شرکت ثمین خودرو نمایندگی رسمی و مستقیم عرضه انواع تجهیزات تعمیرگاهی برندهای داخلی و خارجی می‌باشد.

از جمله تجهیزات تعمیرگاهی که توسط ثمین خودرو به فروش می‌رسند عبارتند از:

چشم انداز و ماموریت سازمانی SKP

SKP در حوزه لوازم یدکی خودرو، چشم انداز و ماموریت سازمانی خود را با تکیه بر توانایی تولید کنندگان داخلی بنا نهاده است و بخشی از قطعات مورد نیاز بازار که تامین آن ها به دلیل عدم امکان تولید توسط تولیدکنندگان داخلی، با کیفیت مطلوب میسر نمی‌باشد را از تولید کنندگان خارجی معتبر و با در نظر گرفتن استانداردهای بین المللی تامین می‌کند. پیشروی در حوزه خدمات پس از فروش خودرو، شکل‌دهی آینده‌ی این صنعت و ایجادکننده‌ی تمایز و مزیت در بین مشتریان و تبدیل شدن به سازمانی برتر در حوزه لوازم یدکی خودرو با قابلیت الگوسازی در بازارهای هدف از بزرگترین اهداف SKP است. همچنین عواملی چون سبد محصول – تضمین کیفیت و گارانتی، بخشی از شایستگی‌های SKP می‌باشد که باعث جلب رضایت شما سروران گرامی شده است.

ماموریت‌ها

 • عرضه و گسترش سبد محصولات لوازم یدکی خودرو با بالاترین کیفیت تحت برند SKP.
 • تلاش مستمر در ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب در جهت افزایش رضایت مندی مشتریان.
 • ارتقاء سطح دانش، مهارت و کارایی کارکنان از طریق آموزش‌های برنامه ریزی شده و مستمر.
 • بهبود مستمر در مجموعه فعالیت‌ها و فرآیندهای فروش، خدمات پس از فروش و آموزش.
 • پیگیری به موقع و مناسب شکایات رسیده از سوی مشتریان.
 • ایجاد ارتباط موثر با تامین کنندگان به منظور تامین منابع و خدمات مورد نیاز.
 • ارائه دوره‌های آموزشی با استفاده از تجهیزات و امکانات حرفه‌ای و بروز.
 • بکارگیری افراد توانمند و ذی صلاح در مجموعه، جهت اطمینان از انجام صحیح و دقیق پشتیبانی فنی.

چشم اندازها

 • رفع تمام نیازهای فروش قطعات سیستم انژکتوری، فروشگاه‌های لوازم یدکی در سراسر کشور.
 • همکاری و خدمات رسانی و تجهیز تعمیرگاه‌های مجاز خودرو در سراسر کشور.
 • تربیت و پروش تعمیرکاران خودرو سراسر کشور به علم روز خودرویی.
 • افزایش دامنه محصولات لوازم یدکی و قطعات سیستم انژکتور خودرو.
 • طراحی، ساخت و تولید قطعات یدکی خودرو جهت تامین نیازهای خطوط تولید شرکت‌های خودروسازی داخل کشور.
 • راه اندازی خدمات آزمون کیفیت تجهیزات اندازه گیری دقیق برای گمرکات کشور.
 • افزایش شعبات و نمایندگی‌ها فروش در سراسر کشور.
 • تبدیل به برترین شرکت در حوزه فروش لوازم یدکی و آموزش خودرویی در سراسر کشور.