شرکت ثمین خودرو پویا- قطعات یدکی خودرو

021-66844477

academy

دوره های تخصصی آموزش برق خودرو

0 +
تعداد دوره آموزشی برگزار شده
5/5

امکانات کامل و تخصصی

0 +
تعداد کارآموزان
دوره‌های آموزشی تخصصی
تقویم آموزشی مهر 1402

پیش ثبت‌نام آموزش

نظرات کارآموزان

شرکت در دوره‌های آموزشی

با تسهیلات و بدون دردسر

از ابتدا تا انتها با شما هستیم

با ما حرفه‌ای می‌شوید…

تماس با واحد آموزش SKP

آموزش برق خودرو یکی از مهمترین مباحثی است که در حوزه تعمیرات خودروها باید به آن توجه کرد. هر خودرو دارای یک سیستم برق است که برای عملکرد صحیح آن بسیار حائز اهمیت است. شما در آموزشگاه برق خودرو SKP، به صورت صفر تا صد با مفاهیم اساسی برق خودرو آشنا خواهید شد و نحوه عیب‌یابی و تعمیرات برق خودرو را به صورت کامل فرا می گیرید.

برق خودرو چیست؟

سیستم برق خودرو شامل تمام قطعات و مداراتی است که برای تأمین برق لازم برای عملکرد خودرو استفاده می‌شود. این سیستم شامل باتری، آلترناتور، ترمینال‌ها، رله‌ها، فیوزها، سیم‌ها و دیگر قطعات الکتریکی مانند ایسیوها و یونیت های شبکه مالتی پلکس است.

آموزش برق خودرو

اگر می‌خواهید دانش خود را در زمینه برق خودرو ارتقا دهید، می‌توانید با آموزشگاه برق خودرو SKP تماس بگیرید. در این آموزشگاه، شما مهارت‌های لازم برای عیب‌یابی و تعمیر سیستم برق خودرو را به صورت کامل و از پایه یاد می‌گیرید.

دوره برق خودرو یک موضوع جذاب و مفید است که همه صاحبان خودرو و تعمیرکاران خودرو باید به آن توجه کنند. با استفاده از مفاهیم اساسی و تعمیرات ساده، می‌توانید سیستم برق خودرو را بهتر بشناسید و در صورت لزوم، مشکلات را برطرف کنید. همچنین، با مراجعه به آموزشگاه برق خودرو ثمین خودرو، می‌توانید مهارت‌های لازم را در این حوزه به دست آورید.

برای اطلاع از اهمیت یادگیری دوره برق خودرو مقاله ((مزایای گذراندن دوره برق خودرو چیست؟)) را مطالعه کنید.

آکادمی ثمین خودرو، کارخانه‌ی تبدیل علاقه‌مند به متخصص

آموزشگاه شرکت ثمین خودرو از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را در زمینه‌ی آموزش‌های تخصصی در حوزه‌ی علوم خودرو و به‌کار گیری اساتید برجسته و تراز اول، با هدف تبدیل علاقه‌مندان به متخصصین آماده ورود به بازار کار آغاز کرد. اگر علاقه‌مند به حوزه‌ی خودرو هستید با یادگیری‌های اصولی باید آن علاقه را به تخصص تبدیل نمائید. کارآموزان آکادمی ثمین خودرو، باتوجه به علاقه‌ی خود، و سرمایه‌گذاری برروی خودشان، متخصص شده‌اند و توانسته‌اند از آن حوزه کسب درآمد کنند، به همین دلیل آکادمی ثمین خودرو به “کارخانه تبدیل علاقه‌مند به متخصص” نام گرفت.

 

اسکرول به بالا