گزارش تصویری گردهمایی مرسد بنزهای کلاسیک در باغ کتاب تهران

گردهمایی مرسد بنزهای کلاسیک در باغ کتاب تهران

اولین گردهمایی مرسدس بنزهای کلاسیک در سال جدید در تهران برگزار شد. این همایش به همت انجمن وسایل نقله تاریخی ایران در منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد تهران جنب باغ کتاب تهران در روز جمعه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۲۰:۳۰ برپا شد.

به گزارش واحد خبر SKP، در این همایش خودروهای مرسدس بنز که سال تولید آن‌ها قبل از ۲۰۰۰ میلادی بود حضور داشتند و برخی از این خودروها جزو نمونه های با ارزش و گران قیمت مرسدس بنز بودند و این موارد بر جذابیت بیشتر این همایش افزوده بود که توانست مخاطبان علاقه مند زیادی را به باغ کتاب تهران بکشاند.

گردهمایی کلوپ مرسد بنز که به کوشش انجمن وسایل نقلیه تاریخی ایران برگزار شد، اولین رویداد این انجمن برای سال جدید نبود. بلکه در تاریخ ۲۶ فروردین سال جاری هم گردهمایی کلوپ رسمی ب ام و در باغ کتاب تهران برگزار شد. این رویدادها برای بازدید عموم مردم رایگان است و همیشه از چند روز قبل توسط کلوپ ها و صفحه رسمی انجمن اطلاع رسانی می شود.

البته این ها آخرین رویدادهای امسال نیست و رویدادهای دیگری مثل تورهای بین شهری، رالی های خانوادگی و همایش های مختلف دیگر از جمله اتفاقاتی است که در سال جاری توسط این انجمن برگزار خواهد شد.

به زودی ویدیو این رویداد پس از تدوین در همین صفحه قرار میگیرد.

https://skppart.com/?p=11616
پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقاله پیشنهادی:
کاهش قیمت خودروهای ایران خودرو افزایش قیمت خودروهای سایپا