شرکت ثمین خودرو پویا- قطعات یدکی خودرو

021-66844477

لوگو شرکت ثمین خودرو پویا

گردهمایی مرسد بنزهای کلاسیک در باغ کتاب تهران

گردهمایی مرسد بنزهای کلاسیک در باغ کتاب تهران

فهرست مطالب

اولین گردهمایی مرسدس بنزهای کلاسیک در سال جدید در تهران برگزار شد. این همایش به همت انجمن وسایل نقله تاریخی ایران در منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد تهران جنب باغ کتاب تهران در روز جمعه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۲۰:۳۰ برپا شد.

به گزارش واحد خبر SKP، در این همایش خودروهای مرسدس بنز که سال تولید آن‌ها قبل از ۲۰۰۰ میلادی بود حضور داشتند و برخی از این خودروها جزو نمونه های با ارزش و گران قیمت مرسدس بنز بودند و این موارد بر جذابیت بیشتر این همایش افزوده بود که توانست مخاطبان علاقه مند زیادی را به باغ کتاب تهران بکشاند.

اولین گردهمایی مرسد بنزهای کلاسیک در سال ۱۴۰۱

گردهمایی کلوپ مرسد بنز که به کوشش انجمن وسایل نقلیه تاریخی ایران برگزار شد، اولین رویداد این انجمن برای سال جدید نبود. بلکه در تاریخ ۲۶ فروردین سال جاری هم گردهمایی کلوپ رسمی ب ام و در باغ کتاب تهران برگزار شد. این رویدادها برای بازدید عموم مردم رایگان است و همیشه از چند روز قبل توسط کلوپ ها و صفحه رسمی انجمن اطلاع رسانی می شود.

البته این ها آخرین رویدادهای امسال نیست و رویدادهای دیگری مثل تورهای بین شهری، رالی های خانوادگی و همایش های مختلف دیگر از جمله اتفاقاتی است که در سال جاری توسط این انجمن برگزار خواهد شد.

جهت اطلاع از تخفیف‌های دوره های آموزشی، عضو پیج اینستاگرام SKP شوید

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفا آن را از طریق شبکه‌های اجتماعی برای دوستان خودتان ارسال کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا