آموزش تعریف کلید ایسیو زیمنس با ایموبلایزر ICU1+ویدیو

آموزش تعریف کلید ایسیو زیمنس با ایموبلایزر ICU1

فهرست مطالب

در این مقاله به شما شرح می‌دهیم چگونه می‌توانید بر روی خودروهای با ایسیو زیمنس و سیستم ایموبیلایزر ICU1 تعریف کلید انجام دهید. همچنین در ادامه این مطلب ویدیو آموزش تعریف کلید ایسیو زیمنس با ایموبلایزر ICU1 نیز قرار داده شده است تا به صورت کامل با این مبحث آشنا شوید.

چه زمانی نیاز به تعریف کلید خودرو داریم؟‌

1. در زمانی که ایسیو خودرو معیوب است و مالک خودرو ایسیو جدیدی را برای خودرو تهیه کرده است باید عملیات تعریف سوییچ انجام شود تا که سیستم ضد سرقت یا ایموبلایزر خودرو اجازه روشن شدن موتور را بدهد در غیر این صورت به هیچ وجه نمی‌توانید با ایسیو جدید خودرو را به صورت استاندارد روشن کنید. مالک خودرو اگر ایسیو نو خریداری کند که تنها نیاز به تعریف کلید دارد اما اگر مالک خودرو ایسیو دست دوم یا استوک خریداری کند هم باید پروگرام شود تا برنامه اصلی خودرو بر روی ایسو ریخته شود و سپس تعریف کلید انجام دهیم.

2. یونیت ایموبیلایزر خودرو معیوب است و نیاز به تعویض آن داریم بعد از تهیه کردن و نصب یونیت ایموبلاسزر جدید باید عملیات تعریف کلید را انجام دهیم تا یونیت جدید به سیستم معرفی شود.

3. کلید اصلی و کلید یدکی خودرو گم شده است باید دو عدد تگ سسوییچ جدید تهیه کنید سپس کد سوییچ را به دست آورید و کلید های جدید را به سیستم ضد سرقت یا ایموبلایزر معرفی کنید تا بتوانید خودرو را روشن کنید.

4. یکی از کلید های خودرو گم شده است و نگران هستیم که کسی کلید را پیدا کند و خودرو به سرقت روند باید یک تگ سوییچ جدید تهیه کنیم و حافظه کلید ها را پاک کنیم و سپس تعریف کلید انجام دهیم اگر حافظه کلید را پاک نکنید و تنها کلید جدید را اضافه کنید خودرو با کلید گمشده روشن می‌شود و امکان سرقت خودرو شما وجود دارد.

نکاتی که باید هنگام تعریف کلید رعایت کنید

شماره فنی تگ سوییچ های استفاده شده در خودرو های با ایسیو زیمنس با ایموبیلایزر ICU1 تگ 7935 می‌باشد.

ایموبیلایزر ICU1 در ایسیو های زیمنس اصلی کانتیننتال استفاده شده است و روی ایسیو های دیگر این یونت را مشاهده نمی‌کنید.

در صورت تعویض ایسیو می‌توانید به تنهایی ایسیو را به سیستم ایموبیلایزر تعریف کنید و دیگر نیازی به تعریف کل سیستم ضد سرقت و کلید ها را ندارید.

در زمان تعریف کلید هم کلید اصلی خودرو و کلید یدکی یا زاپاس خودرو باید همراه مالک وجود داشته باشد.

در ویدیو زیر می‌توانید آموزش تعریف کلید ایسیو زیمنس با ایموبلایزر ICU1 را مشاهده کنید

آموزشگاه ثمین خودرو SKP جهت ارتقا سطح علم تعمیرات کشور اقدام به برگزاری دوره آموزشی های تخصصی در حوزه برق خودرو می‌کند که دوره های آموزشی سیستم ضد سرقت و ایموبیلایزر یکی از فعالیت های این آموزشگاه می‌باشد.

هنرجویان بعد از گذراندن دوره از فایل های آموزشی به صورت رایگان ی‌ةوانند استفاده کنند و توسط اساتید پشتیانی شوند. آموزشگاه ثمین خودرو زیر نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت های خود را سفت و سخت پیش می‌برد و به هنرجویان مدرک خصوصی شرکت و گواهی پایان دوره فنی حرفه ای ارایه می‌شود. آموزش ها به صورت کاربردی در نظر گرفته شده است و درای کار عملی و انجام عملیات تعریف کلید می‌باشد تا هنرجویان به راحتی بتوانند در بازار کر فعالیت کنند و درآمد خود را افزایش دهند.

مشاهده ویدیوهای آموزشی رایگان در صفحه اینستاگرام SKPPART

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفا آن را از طریق شبکه‌های اجتماعی برای دوستان خودتان ارسال کنید.

/ 5. تعداد رای:

جدیدترین مقالات آموزشی

تقویم آموزشی فروردین ۱۴۰۲

تقویم آموزشی اردیبهشت ۱۴۰۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
حساب کاربری من
منو