شرکت ثمین خودرو پویا- قطعات یدکی خودرو

021-66844477

لوگو شرکت ثمین خودرو پویا

حضور SKP در نمایشگاه قطعات خودرو شیراز ۱۴۰۲

فهرست مطالب

در تیر ماه سال جاری (۱۴۰۲) و در شهر پرآوازه شیراز، یک رویداد چشم‌گیر برگزار شد که توجه علاقمندان به قطعات یدکی خودرو، تجهیزات تعمیرگاهی و دوره های آموزشی مرتبط با صنعت خودرو را به خود جلب کرد. نمایشگاه قطعات خودرو شیراز که از تاریخ ۲۰ تا ۲۳ تیرماه سال ۱۴۰۲ برگزار شد، جشنواره‌ای از نوآوری و پیشرفت در دنیای خودروها بود. در میان غرفه هایی که حضور داشتند، شرکت ثمین خودرو پویا با غرفه‌ای از محصولات خود به نام SKP حاضر بود.

این محصولات که شامل قطعات یدکی سیستم برق و انژکتور برای خودروهای داخلی هستند، در این نمایشگاه توجه زیادی را به خود جلب کردند. این مطالب خبری به بررسی اعماق این نمایشگاه می‌پردازد و جدیدترین محصولات معرفی‌شده توسط شرکت SKP و هیجانی که در جامعه خودروسازی ایجاد کردند، می‌پردازد.

ارایه محصولات جدید شرکت ها

نمایشگاه قطعات خودرو شیراز، مکان مناسبی برای تولیدکنندگان، تامین‌کنندگان و علاقه‌مندان به لوازم یدکی خودرو را فراهم کرد تا در این رویداد به پیشرفت‌های جدید در صنعت خودرویی ایران از نزدیک نگاهی بیندازند. این محفل از هیجان و شور و اشتیاق مخصوصی برخوردار بود و با جمع‌آوری افرادی با علاقه‌مندی مشترک به خودروها، از علاقه‌مندان عادی تا حرفه‌ای‌های صنعت، توانسته بود تمام افراد را به یکدیگر متصل کند.

طرح غرفه SKP در نمایشگاه قطعات خودرو شیراز ۱۴۰۲

حضور برجسته SKP در نمایشگاه قطعات خودرو شیراز ۱۴۰۲

در میان بسیاری از شرکت‌کنندگان در نمایشگاه، شرکت ثمین خودرو پویا SKP به عنوان یک نیروی رهبر در صنعت قطعات خودرو برجسته‌ترین حضور را داشت. حضور این شرکت در نمایشگاه با نمایش محصولات و راه‌حل‌های نوآورانه‌اش، به ویژه معرفی محصولات خاص SKP، مورد توجه قرار گرفت.

تعهد SKP به کیفیت و قابلیت اطمینان در نمایشگاه به خوبی درخشید. شهرت این برند برای تولید قطعات خودرو با دوام و با کارایی بالا هم در بین حرفه ای ها و هم در بین مصرف کنندگان طنین انداز شد.

تیزر اطلاع رسانی نمایشگاه نمایشگاه قطعات خودرو شیراز ۱۴۰۲

تیزر برگزاری نمایشگاه قطعات خودرو شیراز ۱۴۰۲

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفا آن را از طریق شبکه‌های اجتماعی برای دوستان خودتان ارسال کنید.

جدیدترین مقالات آموزشی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا