دوره آموزش برق و انژکتور ام وی ام و چری MVM & CHERRY

آموزش برق و انژکتور ام وی ام چری | آموزش تعمیرات MVM

دوره آموزشی برق و انژکتور ام وی ام و چری (MVM & CHERY)

تعمیرات خودرو های ام وی ام و چری (MVM & CHRY) فرصت بسیار مناسب شغلی می‌باشد و چون تعداد افراد حرفه ای و مسلط به سیستم های برقی خودرو ام وی ام و چری (MVM & CHERY) کمتر از تعمیرکاران خودروهای ایرانی می‌باشد هستند شما می‌توانید با آموزش به روز و متد جدید در حوزه ی برق و انژکتور خودرو های چینی فعالیت به روز و قوی داشته باشید و به درآمد بالا برسید. از طرفی با گذراندن آموزش برق خودرو های چینی اطلاعات خود را نسبت به خودرا ها به روز تر کنید از آنجایی که با نگاهی به خیابان ها متوجه می‌شوید که خودرو های چینی از رقیب های کره ای در فروش پیشی گرفته اند و با این وجود نسبت به خودرو های روز نزدیک تر هستند و سیستم های بروز شده و جدید تری دارند که با نگاهی بر لیست آپشن های این خودرو ها آشکار می‌شود.
در آموزشگاه ثمین خودرو دوره برق و انژکتور و آپشن خودرو های ام وی ام و چری (MVM & CHERY) به صورت تخصصی به مدت 4 روز تئوری و عملی توسطه برجسته ترین اساتید فعال در حوزه خودرهای چینی (برق و انژکتور ام وی ام) تدریس می‌گردد تمامی آموزش ها و فعالیت های آموزشگاه زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای می‌باشد و امکان ارائه گواهینامه فنی حرفه ای را دارا می‌باشد. برای کار عملی این دوره آخرین روزه از دوره کلاس عملی در نمایندگی مدیران خودرو برگذار می‌شوود تا هنرجویان ب صورت کامل کارکردن بر روی خودرو ها را تجربه کنند و آشنایی کامل کسب کنند. گروه پشتیبانی ویژه بدون محدودیت زمانی آموزشگاه ثمین خودرو امضای کار یک آموزشگاه فنی حرفه ای می‌باشد که هنرجویان بعد از گذراندن دوره می‌توانند سوالات و ابهامات خود را درباره دوره برق و انژکتور ام وی ام میان بگذراند تا توسط اساتید و گروه پشتیبانی راهنمایی شوند.

با ثبتنام و شرکت در دوره آموزش برق و انژکتور ام وی ام ثمین خودرو، به عنوان یک تعمیرکار حرفه ای و متخصص خودروهای چینی می توانید وارد بازار کار تعمیرات شوید و درآمد بالایی کسب کنید.

ویدیو معرفی کامل دوره برق و انژکتور ام وی ام

تیزر دوره برق و انژکتور MVM

مدت دوره MVM
۴ روز

پشتیبانی دوره

پشتیبانی فنی
پشتیبانی نامحدود کارآموزان

فابل های اموزشی دوره تعمیرات ایسیو

جزوات و نقشه ها
ارایه فایل های آموزش رایگان

خوابگاه و پذیرایی
معرفی خوابگاه و پذیرایی

پیش ثبت‌نام آموزش - دوره ها

تماس با واحد آموزش SKP

سرفصل های تئوری دوره آموزش برق و انژکتور ام وی ام و چری MVM & CHERRY

 • آموزش نقشه خوانی خودروهای MVM و چری
 • بررسی کنترل یونیت مرکزی BCM در خودروهای ام وی ام و چری
 • بررسی عیوب شایع خودروهای MVM و چری به همراه جانمایی قطعات و چگونگی رفع عیب آنها
 • معرفی یونیت های نصب شده در خودروهای MVM و چری
 • نحوه تعریف کلید و ریموت خودروهای MVM و چری
 • بررسی عملکرد سیستم استارت دکمه‌ای
 • آشنایی با آپشن های مختلف نظیر TPMS، ترمز پارک برقی، سیستم استارت دکمه‌ای، فرمان برقی EPS و … به همراه عیب یابی آنها
 • آموزش سيستم های برقی گيربكس دوال كلاچ CVT و عیب يابی شيرهای برقی و سنسورها و يونيت كنترل های گيربكس اتوماتيک

سرفصل های عملی دوره آموزش تعمیرات ام وی ام و چری

 • انجام تست های آموزش داده شده بر روی خودرو در نمایندگی
 • آشنایی با محیط تعمیرگاه خودروهای چینی
 • کارکردن با دیاگ تخصصی خودرو های چینی و بررسی کردن پارامترها
 • برطرف کردن ایراداتی که به نمایندگی مراجعه می‌کنند به صورت عملی
سرفصل های عملی دوره آموزش تعمیرات ام وی ام و چری

مزایای شرکت در دوره ام وی ام و چری MVM CHERRY

آموزشگاه فنی ثمین خودرو پویا SKP (Samin Khodro Pouya) سال هاست، به عنوان یکی از برترین آموزشگاه های خودرو در تهران فعالیت می کند. از مزایای دوره برق و انژکتور ام وی ام خودرو آموزشگاه SKP، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آموزش برق و انژکتور و تجهیزات ماشین ماشین های چینی زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور
 • ارائه مدرک معتبر شرکت با قابلیت استعلام آنلاین در هر ساعت از شبانه روز
 • برگزاری کلاس برق و انژکتور ام وی ام به صورت تئوری و عملی در کلاس های مجهز
 • تجدید دوره رایگان دوره MVM در صورت عدم یادگیری
 • تدریس توسط اساتید برجسته محصولات ام وی ام و چری (MVM & CHERY)
 • ارایه جزوات و نقشه های تمام رنگی
 • ارایه DVD و فایل های اموزشی
 • پشتیبانی ویژه توسط اساتید و تیم آموزشی ثمین خودرو به روش های مختلف
 • معرفی نزدیک ترین خوابگاه ها و مهمانپذیر ها به آموزشگاه ثمین خودرو
 • برگزاری کلاس عملی در نمایندگی مدیران خودرو

نظرات کارآموزان دوره آموزش تعمیرات MVM

محدود بودن تعمیرکاران خودرو های چینی، ام وی ام و چری (MVM & CHERY)

خودرو های چینی در فاصله زمانی کوتاه در تعداد بالا به بازار ورود کردند و تعداد کمی از تعمیرگاه ها هستند که تعمیرات این خودرو ها را انجام دهند. یعنی در واقع حوزه تعمیرات خودرو های چینی به خصوص MVM-CHERRY و JAC-LIFAN تشنه تعمیرکاران می‌باشد و از طرفی به خاطر چینی بودن این خودرو ها افراد زیادی نسبت به یادگیری تعمیرات سیستم های برق و شبکه خودرو های چینی سخت گیری خاصی دارند.

از طرفی با نگاه به خودرو های در حال عبور و تردد در خیابان ها چیزی که دیده می‌شود بیشتر شدن تعداد خودرو های چینی از کره ای ها که سهم بازار خوبی را پیش از این داشتند در واقع خلا کمبود نیروی متخصص تعمیرات خودرو های چینی حس می‌شود و شما با گذراندن دوره آموزش برق و انژکتور ام وی ام و چری MVM & CHERRY می‌توانید در این عرصه پیشرو باشید.

واردات و مونتاژ فراوان خودرو های چینی

با توجه به تحریم های چند سال اخیر و خروج خودروسازی های اروپایی و سخت گیری قوانین واردات خودرو و کم رنگ شدن حضور خودرو های آسیای شرقی و اروپایی، سبد محصولات بازار خودرو ایران روز به روز محدود تر می‌شد. از طرفی خودرو سازان و واردات کنندگان خودرو و هموار بودن راه همکاری با خودرو سازهای چینی، آن ها از این فرصت استفاده کردند و همکاری های بین دو کشور افزایش یافت.

در مرحله اول یک سری خودروها وارد کشور شد و با استقبال مشتریان بازار خودرو قرار گرفت و پس از این اقدامات بالا بردن درصد داخلی سازی و بالا بردن تیراژ این خودرو ها در دستور کار خودروسازان قرار گرفت. اما امروز با گوشه نگاهی به بازار خودرو ایران شاهد حضور قوی خودرو های چینی هستیم.

از اولین شرکت هایی که خیلی قوی در ابتدا با شرکای چینی خود کار کردند شرکت کرمان خودرو و مدیران خودرو (MVM) بودند. فروش بالای این دو خودرو ساز در اوایل همکاری با چین خودرو های لیفان x60 و MVM X33 بودند که با نشان دادن علاقه مردم به خودرو های کراس اور و محدود بودن به همکاری با خودرو سازان چینی الان شاهد طیف زیادی از خودرو های چینی در همه ی سگمنت ها خودرویی در بازار هستیم. با توجه به این حجم از ورود خودرو های چینی در مدت زمان کوتاه تعمیرکارانی که تسلط بر سیستم های این خودرو ها داشته باشد خب قطعا درآمد خوبی خواهند داشت.

درآمد تعمیرات خودرو های چینی چگونه است؟

درآمد تعمیرات خودرو های چینی مانند ام وی ام و جک و لیفان، بستگی به گستردگی خدمات شما دارد اما به دلیل کم بودن افراد ماهر در سیستم های برق و انژکتور خودرو های چینی و ضرر زدن تعمیرکاران دوره ندیده به مالکان خودرو، تقضای متخصص خودرو های چینی بالا می‌باشد و از طرفی به دلیل پچیدگی سیستم و به روز تر بودن و حساس تر بودن این خودرو ها در بدترین شرایط و کمترین حالت درآمدی معادل دو برابر تعمیرات خودرو های تولید داخل را دارد. و با توجه به گذشت این سال ها اکثر خودرو ها از گارانتی شرکت ها خارج شده اند و به تعمیرگاه ها مراجعه می‌کنند. شرکت ثمین خودرو در حوزه خودروهای چینی علاوه بر آموزش برق و انژکتور ام وی ام و چری، دوره آموزشی برق و انژکتور جک و لیفان را نیز در این مرکز برگزار می کند.

سوالات متداول دوره آموزش برق و انژکتور MVM & CHERRY

پاسخ:‌ برای شرکت در دوره برق و انژکتور خودرو های جک و لیفان باید با مبانی پایه نقشه خوانی عمومی و سوخت رسانی پایه آشنایی داشته باشید.

پاسخ: در این دوره آموزش به صورت تئوری و عملی صورت می گیرد و کلاس مجهز به امکانات روز و کافی می باشد.

پاسخ: تمامی مطالب دوره به صورت کاربردی می‌باشد و با شناخت محیط تعمیرگاهی این دوره تهیه شده است و پشتیبانی دوره دلگرمی شما دوستان برای بالا برد اعتماد به نفس کاری شماست.

پاسخ: مدت زمان این دوره ۴ روز معادل ۳۲ ساعت آموزشی می باشد.

پاسخ: بله، چندین خوابگاه نزدیک آموزشگاه به کارآموزان محترمی که از سایر شهرستان ها می آیند معرفی می شود.

پاسخ: با توجه به با بالارفتن قیمت ارز هزینه تمام شده خودرو های چینی در ایران به صرفه تر از خودرو های کره ای است و از طرفی نسبت به بودجه عموم مردم خودرو های چینی خریداران بیشتری دارند و تعداد خودرو های چینی هم اکنون در ایران از کره ای ها پیشی گرفته است.

گالری تصاویر دوره آموزش تعمیرات ام وی ام و چری

مطالب مرتبط با خودروهای چینی

آشنایی با آپشن های جک S5
آموزش عیب یابی سیستم ضبط پخش جک j5- روشن نشدن ضبط جک j5
بد کار کردن و خرابی موتور لیفان X50
خرابی ایسیو موتور لیفان X60
رفع صدای زوزه گیربکس لیفان x50- خرابی گیربکس CVT
عیب یاب کولر جک s5
آموزش ریست صندلی راننده جک S5 اتوماتیک
رفع ایراد شایع تقه زدن در MVM 315
روشن نشدن لیفان x60