دوره آموزش برق و انژکتور جک و لیفان (خودروهای چینی)

آموزش تعمیرات JAC و LIFAN | آموزش برق و انژکتور جک و لیفان

آموزش تعمیرات برق و انژکتور جک و لیفان، با یادگیری برق و انژکتور jac و lifan سطح علم خود را در صنعت تعمیرات خودرو بالا ببرید. زیرا که این محصولات نزدیک تر به سطح خودروهای اروپایی هستند. اکنون تعمیرات خودروهای چینی فرصت شغلی بسیار مناسبی می‌باشد، به دلیل نیاز مردم و معدود بودن افرادی که مسلط به سیستم های خودرو های جک و لیفان می باشند. از همین رو چه برای کسانی که در حوزه خودرو فعالیت دارند و چه کسانی در حوزه فعالیت ندارند می‌توانند با گذراندن دوره آموزشی خودرو های جک و لیفان وارد کار تعمیرات برق و انژکتور جک و لیفان شوند و به درآمد های بالا برسند.

شرکت ثمین خودرو دوره برق وانژکتور جک و لیفان را با یکی از بهترین مدرس های حوزه خودرو های جک و لیفان در سطح کشور برگزار می‌کند. آموزشگاه ثمین خودرو دارای تاییدیه سازمان فنی حرفه ای کشور می‌باشد و امکان ارایه مدرک فنی حرفه ای تعمیرات برق و انژکتور خودرو های جک و لیفان جدا از مدرک خصوصی شرکت ثمین خودرو می‌باشد.

در دوره آموزش سیستم های برق خودرو های جک و لیفان آموزش ها به صورت تئوری و عملی می‌باشد. همچنین نقشه های خودرو در اختیار هنرجویان گرامی قرار می‌گیرد تا نحوه تحلیل نقشه و نحوه عیب یابی سیستم ها و نکات کلیدی و خاص هر خودرو آموزش داده می‌شود. در دوره برق و انژکتور جک و لیفان ایرادات شایع خودرو ها و نحوه برطرف کردن آنها آموزش داده می‌شود. در دوره برق و انژکتور جک و لیفان نحوه تعریف کلید جک و لیفان هم آموزش داده می‌شود تا شما به صورت کامل و حرفه ای بتوانید خدمات گسترده محصولات جک و لیفان را در تعمیرگاه خود به مشتریانتان ارائه دهید.

تیزر دوره برق و انژکتور jac و lifan

تیزر دوره برق و انژکتور جک و لیفان

مدت دوره جک و لیفان
۴ روز

پشتیبانی دوره

پشتیبانی فنی
پشتیبانی نامحدود کارآموزان

فابل های اموزشی دوره تعمیرات ایسیو

جزوات و نقشه ها
ارایه فایل های آموزش رایگان

خوابگاه و پذیرایی
معرفی خوابگاه و پذیرایی

پیش ثبت‌نام آموزش - دوره ها

تماس با واحد آموزش SKP

مباحث تئوری دوره برق و انژکتور جک و لیفان (خودروهای چینی)

مباحث علمی و تئوری که در کلاس دوره برق و انژکتور جک و لیفان ارائه می‌شوند:

 • آموزش نقشه خوانی محصولات جک و لیفان
 • آموزش سیستم مالتی پلکس در خودروهای جک و لیفان و عیب یابی سیستم شبکه
 • بررسی عیوب شایع خودروهای جک و لیفان به همراه جانمایی قطعات و چگونگی رفع آن‌ها
 • معرفی ایسیو های نصب شده در خودروهای جک و لیفان
 • نحوه تعریف کلید و ریموت خودروهای جک و لیفان
 • بررسی عملکرد سیستم استارت دکمه‌ای (سیستم PEPS)
 • آشنایی با آپشن های خاص نظیر سنسور TPMS، ترمز پارک برقی، سیستم استارت دکمه‌ای، فرمان برقی و…..به همراه عیب یابی آنها
 • بررسی سیسیتم ترمز پارک برقی EPB و نحوه ی راه‌اندازی آن در هنگامی که سوییچ باز نمی‌شود و برطرف کردن عیوب شایع آن
 • بررسی سیستم فرمان برقی و نحوه برطرف کردن عیوب رایج آن
 • تشریح سیستم ایربگ و بررسی عیوبی که در این سیستم در خودروهای جک رخ می‌دهد
 • تشریح سیستم توربوشارژ و VVT در خودرو های جک و تشریح عیوبی که در این خودرو ها پدیدار میشوند و نحوه ی بر طرف کردن آن عیوب
 • آشنایی با چگونگی پیدا کردن قطعات در خودروهای جک و لیفان توسط نقشه‌ها
تصاویر دوره جک و لیفان

مباحث عملی دوره برق و انژکتور جک و لیفان

کار عملی در نمایندگی کرمان موتور بر روی خودروهای مختلف جک و لیفان

 • انجام کار عملی و عیب یابی توسط کارآموزان
 • کار بر روی سیستم TPMS و چگونگی Learn کردن آن در خودرو
 • تعریف سیستم EPBبرروی دستگاه (چگونگی تعویض لنت /تست موتور های EPB با دستگاه و…)
 • تعریف فرمان برقی EPS با استفاده از دستگاه دیاگ
 • خواندن پارامتر های سیستم ایربگ و تشخیص سالم بودن سیستم و سنسورها توسط دستگاه
 • برطرف کردن ایراداتی که به نمایندگی مراجعه می‌کنند به صورت عملی
کار عملی دوره برق و انزکتور جک و لیفان

نظرات کارآموزان دوره آموزش تعمیرات برق و انژکتور جک و لیفان

مزایای شرکت در کلاس برق و انژکتور جک و لیفان

آموزشگاه فنی ثمین خودرو پویا SKP (Samin Khodro Pouya) سال هاست، به عنوان یکی از برترین آموزشگاه های تعمیرات خودرو در تهران فعالیت می کند. از مزایای دوره برق و انژکتور خودروهای چینی (جک و لیفان) آموزشگاه SKP، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مدرس برتر این حوزه در سطح کشور
 • پشتیبانی ویژه تیم آموزشگاه و ارتباط با مدرس
 • نامحدود بودن زمان پشتیبانی
 • معرفی خوابگاه و مهمانپذیر نزدیک آموزشگاه
 • ارائه مدرک معتبر شرکت با قابلیت استعلام آنلاین در هر ساعت شبانه روز
 • آموزشگاه مورد تایید سازمان فنی حرفه ای کشور
 • ارائه جزوات رنگی و نقشه ها
 • امکان تجدید دوره رایگان

محدود بودن تعمیرکاران خودرو های چینی، جک و لیفان

خودرو های چینی در فاصله زمانی کوتاه در تعداد بالا به بازار ورود کردند و تعداد کمی از تعمیرگاه ها هستند که تعمیرات این خودرو ها را انجام دهند یعنی در واقع حوزه تعمیرات خودرو های چینی تشنه تعمیرکاران می‌باشد و از طرفی به خاطر چینی بودن این خودرو ها افراد زیادی نسبت به یادگیری تعمیرات سیستم های برق و شبکه خودرو های چینی سخت گیری خاصی دارند. از طرفی با نگاه به خودرو های در حال عبور و تردد در خیابان ها چیزی که دیده می‌شود بیشتر شدن تعداد خودرو های چینی از کره ای ها که سهم بازار خوبی را پیش از این داشتند در واقع خلا کمبود نیروی متخصص تعمیرات خودرو های چینی حس می‌شود.

واردات و مونتاژ فراوان خودرو های چینی

با توجه به تحریم های چند سال اخیر و خروج خودروسازی های اروپایی و سخت گیری قوانین واردات خودرو و کم رنگ شدن حضور خودرو های آسیای شرقی و اروپایی، سبد محصولات بازار خودرو ایران روز به روز محدود تر می‌شد. از طرفی خودرو سازان و واردات کنندگان خودرو و هموار بودن راه همکاری با خودرو ساز های چینی، آن ها از این فرصت استفاده کردند و همکاری های بین دو کشور افزایش یافت.

در مرحله اول یک سری خودرو ها وارد کشور شد و با استقبال مشتریان بازار خودرو قرار گرفت و پس از این اقدامات بالا بردن درصد داخلی سازی و بالا بردن تیراژ این خودرو ها در دستور کار خودروسازان قرار گرفت. اما امروز با گوشه نگاهی به بازار خودرو ایران شاهد حضور قوی خودرو های چینی هستیم. از اولین شرکت هایی که خیلی قوی در ابتدا با شرکای چینی خود کار کردند شرکت کرمان خودرو و مدیران خودرو بودند. فروش بالای این دو خودرو ساز در اوایل همکاری با چین خودرو های لیفان x60 و MVM X33 بودند که با نشان دادن علاقه مردم به خودرو های کراس اور و محدود بودن به همکاری با خودرو سازان چینی الان شاهد طیف زیادی از خودرو های چینی در همه ی سگمنت ها خودرویی در بازار هستیم. با توجه به این حجم از ورود خودرو های چینی در مدت زمان کوتاه تعمیرکارانی که تسلط بر سیستم های این خودرو ها داشته باشد خب قطعا درآمد خوبی خواهند داشت.

درآمد تعمیرات خودرو های چینی چگونه است؟

درآمد تعمیرات خودرو های چینی بستگی گستردگی خدمات شما دارد اما به دلیل کم بودن افراد ماهر در سیستم های برق و انژکتور خودرو های چینی و ضرر زدن تعمیرکاران دوره ندیده به مالکان خودرو تقضای متخصص بالا می‌باشد و از طرفی به دلیل پچیدگی سیستم و به روز تر بودن و حساس تر بودن این خودرو ها در بدترین شرایط درآمدی معادل دو برابر تعمیرات خودرو های تولید داخل را دارد. و با توجه به گذشت این سال ها اکثر خودرو ها از گارانتی شرکت ها خارج شده اند و به تعمیرگاه ها مراجعه می‌کنند. شرکت ثمین خودرو در حوزه خودروهای چینی علاوه بر آموزش برق و انژکتور جک و لیفان، دوره آموزشی برق و انژکتور ام وی ام و چری را نیز در این مرکز برگزار می کند.

آیا با گذراندن این دوره امکان مهاجرت و کار در خارج از کشور وجود دارد؟

بله! آموزشگاه ثمین خودرو زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد. شما بعد از گذراندن کلاس تعمیرات جک و لیفان، می توانید آزمون فنی دهید و مدرک بین المللی فنی و حرفه ای را دریافت کنید. از آنجایی که بازار کار خوبی برای متخصصین خودرو در خارج از کشور وجود دارد، شما می توانید با مدرک بین المللی تعمیرات jac و lifan در کشورهای دیگر مشغول به کار شوید.

سوالات متداول کلاس تعمیرات برق و انژکتور جک و لیفان

پاسخ: برای شرکت در دوره برق و انژکتور خودرو های جک و لیفان باید به مبانی پایه نقشه خوانی عمومی و سوخت رسانی پایه آشنایی داشته باشید.

پاسخ: تمامی مطالب دوره به صورت کاربردی می‌باشد و با شناخت محیط تعمیرگاهی این دوره تهیه شده است و پشتیبانی دوره دلگرمی شما دوستان برای بالا برد اعتماد به نفس کاری شماست.

پاسخ: با توجه به با بالارفتن قیمت ارز هزینه تمام شده خودرو های چینی در ایران به صرفه تر از خودرو های کره ای است و از طرفی نسبت به بودجه عموم مردم خودرو های چینی خریداران بیشتری دارند

پاسخ: مدت زمان این دوره ۴ روز معادل ۳۲ ساعت آموزشی می باشد.

پاسخ: بله، چندین خوابگاه نزدیک آموزشگاه به کارآموزان محترمی که از سایر شهرستان ها می آیند معرفی می شود.

گالری تصاویر دوره آموزش برق و انژکتور جک و لیفان

پیش ثبت‌نام آموزش - دوره ها

تماس با واحد آموزش SKP

مقالات مرتبط با خودروهای چینی

آشنایی با آپشن های جک S5
آموزش عیب یابی سیستم ضبط پخش جک j5- روشن نشدن ضبط جک j5
بد کار کردن و خرابی موتور لیفان X50
خرابی ایسیو موتور لیفان X60
رفع صدای زوزه گیربکس لیفان x50- خرابی گیربکس CVT
عیب یاب کولر جک s5
آموزش ریست صندلی راننده جک S5 اتوماتیک
رفع ایراد شایع تقه زدن در MVM 315
روشن نشدن لیفان x60
https://skppart.com/?p=9207