SKP برند برتر و موفق قطعات یدکی خودرو

شرکت ثمین خودرو پویا SKP تامین کننده پیشرو قطعات خودرو، دوام و سازگاری محصولات خود را تضمین می کند. SKP همواره سعی داشته تا کاملترین سبد محصولات لوازم یدکی خودرو شامل قطعات تکمیل کننده سیستم انژکتور را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. محصولات برند SKP با کیفیت بالا و توسط ماشین آلات دقیق طراحی و ساخته شده اند. همچنین تمام محصولات این شرکت با ۶ ماه ضمانت بی قیدوشرط شرکت ثمین خودرو به فروش می‌رسند و مشتریان گرامی می‌توانند با اطمینان خاطر تمام محصولات SKP را خریداری فرمایند.

دسترسی سریع
دسته بندی محصولات SKP

شرکت ثمین خودرو SKP همواره سعی داشته تا کاملترین سبد محصولات لوازم یدکی خودرو شامل قطعات تکمیل کننده سیستم انژکتور را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. محصولات برند SKP با کیفیت بالا و توسط ماشین آلات دقیق طراحی و ساخته شده اند. همچنین تمام محصولات این شرکت با ۶ ماه ضمانت بی قیدوشرط شرکت ثمین خودرو به فروش می‌رسند و مشتریان گرامی می‌توانند با اطمینان خاطر تمام محصولات SKP را خریداری فرمایند.

محصولات لوازم یدکی skp
انواع تجهیزات تعمیرگاهی SKP
 

شرکت ثمین خودرو SKP علاوه بر تامین لوازم یدکی خودرو، گستره کاملی از دستگاه ها و تجهیزات تعمیرگاهی با تنوع برندها و قیمت‌های مختلف را خدمت مشتریان عزیز ارائه می‌کند. ثمین خودرو نمایندگی اصلی و رسمی بسیاری از برندهای مطرح تجهیزات تعمیرگاهی در استان تهران می‌باشد. شما می‌توانید دستگاه دیاگ موتورآزما، پروگرامر TNM، دستگاه‌ها و تجهیزات برند Launch و Ariazone و بسیاری از تجهیزات دیگر را از این شرکت خریداری نمایید.

تجهیزات تعمیرگاهی ثمین
دوره های تخصصی برق خودرو SKP

در چه حوزه‌ای می‌خوای متخصص بشی؟

چرا باید SKP را انتخاب کنید؟

تضمین کیفیت

تمامی لوازم یدکی SKP توسط خطوط تولید و قطعه سازان مطرح کشور و کارخانه‌های خارجی که برای خودروسازان مطرح جهان قطعه تولید می‌کنند، تهیه و تولید می‌شوند. از این رو محصولات SKP مورد تائید بسیاری از شرکا‌های قطعه سازی خودرو مانند: ساپکو، مگاموتور و… می‌باشد. این امر سبب شده تا شرکت ثمین خودرو محصولات SKP را پس از تایید و بررسی نهایی توسط کارشناسان کنترل کیفیت، با ضمانت بی قید و شرط به مشتریان ارائه کند.

فروش محصولات

باتوجه به فراوانی عرضه محصولات، مشتریان عزیز می‌توانند محصولات SKP را به صورت آنلاین از سایت و یا به صورت تلفنی سفارش گذاری و یا از شبکه گسترده نمایندگی‌ها و عاملین مجاز خریداری فرمایند. همچنین این امکان وجود دارد که مشتریان گرامی خرید خود را به صورت حضوری در محل شرکت ثمین خودرو انجام دهند.

هدف اصلی SKP

رسالت SKP جلب رضایت و اطمینان خاطر مشتریان عزیز است. شرکت ثمین خودرو به سبب همکاری با شرکت‌های معتبر و استاندارد خارجی همواره تلاش می‌کند تا محصولاتی با بالاترین کیفیت و خدمات را جهت حفظ و افزایش مشتریان عزیز ارائه دهد.